![Заміна газопроводу низького у селі Дибше Тернопільського району](/storage/images/ 1612c6c4337aaf.jpg)
Заміна газопроводу низького у селі Дибше Тернопільського району
Найбільший обсяг робіт «Тернопільгазу» із реконструкції газових мереж та споруд на них припадає на теплу пору року. У цей період погодні умови дозволяють працівникам газового господарства області максимально швидко і якісно виконати поставлені завдання.
Так, влітку 2021 року, підприємством проведено заміну стального газопроводу низького тиску протяжністю 600 метрів у селі Дибше Тернопільського району, що був введений в експлуатацію 1972 року, та встановлено 23 лічильники на межі земельних ділянок (згідно укладених актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін).
До слова, жителі села з острахом віднеслись до ремонтних робіт через загрозу пошкодження дорожнього покриття. Проте, у таких місцях силами «Тернопільгазу» дорогу відновлено.
Крім цього, у вересні 2021 року працівниками Козівського управління з експлуатації газового господарства буде проведена робота із заміни газопроводів середнього і низького тисків у селі Щепанів протяжністю 1160 метрів та заміни 19 лічильників газу, а по вулиці Шевченка, що у смт Козова, – робота із заміни шафового газорегуляторного пункту.
Безаварійний та безперебійний розподіл природного газу є незмінним та непохитним принципом роботи «Тернопільгазу». Ми працюємо для кожного споживача Тернопільщини!
Завжди Ваш - «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)