Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104
У випадку, якщо Ви є фізичною особою – споживачем природного газу (в т.ч. приватним підприємцем) і маєте особовий рахунок, відкритий на Ваше ім’я,рекомендуємо Вам зареєструватись. При реєстрації для Вас буде створено Особистий кабінет, з якого зручно переглядати діючі тарифи, наявний баланс, а також всю історію оплат та показань лічильника. Крім того, з Особистого кабінету у Вас є змога безпосередньо сплачувати за спожитий газ. Для реєстрації необхідно вказати:
- Номер особового рахунку;
- Суму останнього за часом платежу за газ;
- Адресу електронної пошти.
Звертаємо особливу увагу: електронна адреса має бути діюча, вона слугує логіном для входу до Особистого кабінету.
*Сума вводиться повністю з копійками, через крапку
*З 15.05.2017 року діє Указ Президента України про введення в дію рішення РНБО, яке передбачає блокування в країні низки російських сайтів. В зв’язку з цим поштові адреси російських ресурсів (mail.ru, yandex та ін.) не можуть бути використані для реєстрації. Використовуйте електронну адресу сервісів, не заборонених в Україні (наприклад, Gmail.com, Ukr.net, Outlook.com, Bigmir.net, I.ua та ін.)