![Три нові сучасні ШГРП з двома лініями редукування у Теребовлі](/storage/images/1615e885262d6c.jpg)
Три нові сучасні ШГРП з двома лініями редукування у Теребовлі
Вулиці Застіноцька, Січових Стрільців та Шевченка у Теребовлі відтепер оснащені новими сучасними шафовими газорегуляторними пунктами (ШГРП), що призначені для підтримки та зниження вихідного тиску природного газу у газорозподільних системах.
Рішення про необхідність їх реконструкції прийнято підприємством, у зв’язку з фізичною зношеністю та застарілим обладнанням, яким були обладнані попередні ШГРП. У нових - встановлено дві лінії редукування з регуляторами DIVAL SQD, що дозволяє у повному обсязі виконати вимоги Правил Безпеки Систем Газопостачання об’єктів, а саме регулювання параметрів тиску газу.
Роботи виконані спеціалістами Теребовлянського управління з експлуатації газового господарства в рамках Плану розвитку ПрАТ «Тернопільгаз» на 2021 рік влітку цього року.
Безаварійне та безперебійне газопостачання до кожної домівки – головне правило роботи «Тернопільгазу»!
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)