![Щиро вітаю працівників газових господарств області, ветеранів праці та всіх споживачів блакитного палива з світлим Христовим Воскресінням!](/storage/images/_viber_2020-04-17_11-05-225e99713a3e60f.jpg)
Щиро вітаю працівників газових господарств області, ветеранів праці та всіх споживачів блакитного палива з світлим Христовим Воскресінням!
Світле свято Великодня уособлює наші духовні цінності та прагнення, наповнює серця вірою і надією у здійснення заповітних мрій та очікувань.
Ці по-особливому неповторні дні спонукають нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Тож нехай чудо Христового Воскресіння, яке сповістив ангел, принесе мир та спокій у Ваше життя! Божої благодаті Вашим родинам, гармонії та порозуміння у Ваших сім’ях, внутрішньої свободи та оновлення!
Хай Господь дарує Вам любов і здоров'я, безмежну радість і надію, а Боже благословення буде запорукою миру на землі, духовного відродження нашої держави, здійснення сподівань українського народу!
Христос воскрес! Воістину воскрес!
З повагою, О.Караванський
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)