![Реконструкція запірних пристроїв на Тернопільщині триває](/storage/images/(1) головна608be7590493d60acc16eb4aaf.jpg)
Реконструкція запірних пристроїв на Тернопільщині триває
Модернізація газопроводів та споруд на них, оновлення обладнання для точного та об’єктивного обліку спожитого газу - незмінний шлях «Тернопільгазу», щоб забезпечити безаварійний та безперебійний розподіл природного газу до кожного споживача. Підприємство активно підтримує введення та застосування ноу-хау у галузі.
Зокрема, 21 квітня 2021 року, працівниками будівельно-монтажної дільниці головного підприємства та службою будівельно-монтажних робіт Бережанського районного газового господарства ПрАТ «Тернопільгаз» замінено п’ять клинових засувок на стальні кульові крани. Також були проведені підготовчі роботи для подальшого підключення п’яти мобільних витратомірних комплексів на села: Геновичі, Жуків, Біще, Лапшин, Надрічне-Урмань Тернопільського району. Мобільні витратомірні комплекси дозволять забезпечити якісний облік спожитого природного газу у перелічених населених пунктах.
Минулого року такі мобільні витратомірні комплекси змонтовано на вулиці Золочівській, що у місті Бережани, а також у селах Жуківського куща, Куропатники, Шибалин. Роботи проведені в рамках виконання Програми розвитку газорозподільного підприємства «Тернопільгаз».
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»!
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)