![Реконструкція газопроводу середнього та низького тиску у селі Голгоча на Підгаєччині](/storage/images/1636b87617b729.jpg)
Реконструкція газопроводу середнього та низького тиску у селі Голгоча на Підгаєччині
Голгоча – населений пункт Підгаєцької міської громади на Тернопільщині. Протяжність газопроводу у селі складає 12 кілометрів. Газифікація проведена у 1991-1995 роках, внаслідок чого тепло блакитного вогнику отримала 551 оселя. Стальний газопровід щорічно перевіряють на пошкодження, адже безаварійне та безперебійне газопостачання до кожної домівки є головним нашим завданням.
При проведенні комплексного приладового обстеження, фахівці Підгаєцької дільниці Бережанського управління з експлуатації газового господарства виявили частину газопроводу в незадовільному стані. Для безпеки жителів села та з метою попередження витоків газу було прийнято рішення про заміну аварійної ділянки.
У жовтні 2022 року розпочата реконструкція об’єкту. Заплановано замінити 595 метрів підземного газопроводу середнього тиску та 1490 метрів – низького, встановити 72 вузли обліку газу на межі домогосподарств. Наші спеціалісти працюють у посиленому режимі, щоб встигнути завершити роботи до холодів.
Поліетиленові трубопроводи мають ряд суттєвих переваг, а саме: високу еластичність, міцність, довгий термін їх експлуатації. Прокладаються такі газопроводи без захисту та ізоляції, а трудомісткість їх монтажу у 2-3 рази нижче стальних.
Поки ворог нещадно нищить критичну інфраструктуру держави, ми боремось за перемогу на своєму фронті та робимо усе можливе, щоб у кожній оселі було безпечно, тепло і затишно.
Роботи виконуються в рамках Програми розвитку ПрАТ «Тернопільгаз» на 2022 рік. Ми працюємо для Вас!
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)