![Ми працюємо, а Ви залишайтеся вдома!](/storage/images/BC9E08F0-23FE-4CE3-9040-A8C5D4B44E755eaa71a5d452d.jpeg)
Ми працюємо, а Ви залишайтеся вдома!
«Тернопільгаз» підприємство, що входить до об’єктів критичної інфраструктури області. У час, коли країна бореться з епідемією коронавірусу, життя та безпека своїх працівників, які щоденно виконують обов’язки для забезпечення безперебійного постачання газу до кожної домівки, є вкрай важливою.
Незалежно від того маленький це хутір, невеличке село чи значно більший населений пункт – всюди, де проведена газифікація в області і де необхідний та неминучий контакт зі споживачем, кожен працівник «Тернопільгазу» забезпечений належним захисним одягом та проводить необхідні роботи не наражаючи на небезпеку зараження COVID-19 ні себе, ні споживача.
Для підприємства важливо, щоб і споживач, і спеціаліст були у безпеці. Щоб після завершення робочого дня та повернення додому наші працівники та їх близькі залишалися здоровими, та щоб країна змогла повернутися до повноцінного життя.
В свою чергу, вдень чи вночі, в умовах карантину, фахівці «Тернопільгазу» продовжують працювати для забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання області, а споживачів просимо не наражати себе на небезпеку та залишатися вдома!
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)