Dear subscribers! Please pass metrics from the 1st to 5th of each month and in the case of gas smell, emergency call 104 If gas smell detects, call 104
Пошкодження газопроводу у с.Великий Ходачків

Пошкодження газопроводу у с.Великий Ходачків

02.12.2019 14:43

В суботу, 30 листопада 2019 року, в аварійно-диспетчерську службу Козівського УЕГГ о 15.46 надійшов виклик про порив газопроводу у с.Великий Ходачків. При виконанні земляних робіт по встановленню опори для освітлення пішохідного переходу було пошкоджено поліетиленовий газопровід середнього тиску, що спричинило витік газу. На місце події виїхала бригада аварійної газової служби, яка, з метою локалізації аварійної ділянки, припинила газопостачання мешканцям трьох будинків та провела необхідні ремонтні роботи. О 10.40, в неділю, газопостачання мешканцям було відновлено.
Вартість завданих збитків буде відшкодовувати винуватець аварії.
ПрАТ «Тернопільгаз» вкотре застерігає!
Будівельні роботи, риття траншей, ям, котлованів, на відстані менше ніж 15 м від газопроводу, допускаються тільки на підставі письмового дозволу та в присутності представника обласного або районного управління з експлуатації газового господарства. Точне місцезнаходження газопроводу визначає представник газового господарства.
Пам’ятайте! – Пошкодження газопроводів приводить не тільки до великих матеріальних збитків, а й до людських жертв!