Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Встановлення чи заміна газовикористовуючого обладнання

Для правильного вибору газовикористовуючого обладнання та в подальшому його встановлення зверніться за консультацією в газове господарство або іншу компанію, що має відповідні дозволи.

Якщо Ви плануєте скористатися послугами по виконанню робіт із встановлення (заміни) газовикористовуючого обладнання, переконайтеся, що підприємство, яке Ви наймаєте, має Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, газонебезпечні роботи!

ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОВИКОРИСТОВУЮЧОГО ОБЛАДНАННЯ

Процедура та черговість виконання робіт із встановлення чи заміни однакові для будь-якого газовикористовуючого обладнання. Це може бути газовий котел, плита, газовий конвектор або водонагрівач протічний (колонка), теплогенератор, виробничі печі та інші установки. 

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ І ЩО РОБИТИ?

Консультацію з приводу заміни чи встановлення газовикористовуючого обладнання можна отримати:

  • в Контакт-центрі ПрАТ «Тернопільгаз» за телефонами:

(035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР

(095) 0 519 904 – VODAFONE

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ?

  1. Заява від споживача;
  2. Проект на газифікацію об’єкта;
  3. Копія технічного паспорта;
  4. Копія паспорта та ідентифікаційного коду власника будівлі для побутових споживачів;
  5. Документи на газовий прилад (сертифікат відповідності та паспорт заводу виробника газового приладу);
  6. Акт перевірки справності димових та вентиляційних каналів (Акт ДВК) та розгортка із кресленням будови ДВК.

ПРОЕКТ, ОПЛАТА РОБІТ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ

Перед встановленням газовикористовуючого обладнання необхідно отримати технічні умови в районному управлінні з експлуатації газового господарства (при встановленні нового обладнання чи заміні на обладнання іншого типу), внести зміни в проект газопостачання об’єкту (квартира, будинок, офіс, комунально-побутове чи промислове приміщення та інш.). Проектно-конструкторський відділ, в термін, передбачений договором, готує технічну документацію.

На основі розрахунку вартості будівельно-монтажних робіт, споживач проводить оплату і після цього виконуються роботи із заміни чи встановлення газовикористовуючого обладнання. Терміни проведення робіт також регламентуються договором.