Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Технічне обслуговування

Обстеження газового обладнання та газовикористовуючого обладнання проводиться в ході виконання технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, що здійснюється не рідше одного разу на рік, згідно договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання та мереж.

Від початку 2019 року власники, балансоутримувачі або орендарі житла обирають компанію, котра здійснює технічне обслуговування газовикористовуючого обладнання (газового котла, водонагрівача протічного (колонки), газового конвектора, плити тощо), газового обладнання (запірної арматури, регулятора тиску газу, вузла обліку газу, засобів автоматики тощо) та внутрішньобудинкових мереж. Послуга є ринковою, а право на проведення таких робіт є у компаній, котрі мають дозвіл Управління Держпраці у Тернопільській області.

ПрАТ "Тернопільгаз" оператор газорозподільної системи (далі - Оператор ГРМ) залишається відповідальним за надійну та безпечну експлуатацію розподільних газових мереж до межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Також оператор ГРМ має право обмежити газопостачання на об’єкт у разі незабезпечення власником будинку технічного обслуговування систем газопостачання, тобто – у разі відсутності у нього відповідного договору.

Такі зміни зумовлені прийняттям Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості №250 від 10 травня 2018 року, Наказом Міненерго №190 від 27 липня 2018 року, Кодексом газорозподільних систем.

Підприємство ПрАТ "Тернопільгаз" надає послуги з технічного обслуговування систем газопостачання та може укласти договір з замовником таких послуг, на договірних умовах, та вчасно і якісно надавати дану послугу. Для укладення договору, просимо звернутися безспосередньо у відповідне районне управління з експлуатації газового господарства із заявою або за номерами Контакт-центру:

(035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР

(095) 0 519 904 – VODAFONE

Якщо якість наданих послуг з технічного обслуговування систем газопостачання підприємством ПрАТ "Тернопільгаз" не задовільняє, Ви можете подати скаргу за номером телефону Гарячої лінії або надіслати її на електронну адресу info@tgaz.te.ua.

Телефон “Гарячої лінії”

0 800 500 904

Усі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів в межах України