Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Контрольні показники лічильників газу

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем контрольне зняття показників лічильника газу – це фіксація показників лічильника представником газового господарства (контролером) в відповідному документі, які підтверджуються підписом споживача. 

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ 

Відповідно до Типового договору розподілу природного газу контрольне зняття показників лічильників газу проводиться не менше, ніж один раз на 6 місяців. Формування об’єму розподілу та споживання природного газу споживачу за розрахунковий місяць, в якому було здійснено контрольне зняття показників лічильника газу відбувається з урахуванням його фактичних показників. 

  • Контрольні показники може знімати контролер, слюсар, майстер або інший працівник газового господарства, під час проведення планово-технічного, ремонту газового обладнання, при знятті лічильника на повірку та інше. Дозволена також фотофіксація та відеофіксація показників лічильників газу.
  • Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до лічильника газу для зняття контрольних показників. Представники газового господарства повинні чітко зазначати ціль свого візиту та пред’явити на вимогу споживача службове посвідчення.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПІДПИСАТИ 

Зняття контрольних показників лічильника газу мають фіксуватися в одному з наступних документів, який повинен підписати споживач: 

  • відомість про зняття контрольних показників лічильника;
  • акт контрольного огляду вузла обліку газу;
  • акт демонтажу лічильника на повірку.