![Заходи для дітей працівників підприємства з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят](/storage/images/81254959_2733732913385604_6566007961875906560_o5e05b8905c252.jpg)
Заходи для дітей працівників підприємства з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят
Багато років поспіль об’єднана профспілкова організація спільно з адміністрацією ПрАТ «Тернопільгаз» проводить заходи для дітей працівників підприємства з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят.
18 грудня 2019 року у Тернопільський обласний драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка було запрошено юних глядачів з усіх куточків області. Діти прийняли участь у Новорічно-Різдвяному дійстві та переглянули новорічну виставу, створену акторами театру. В по-родинному теплій атмосфері діти, батьки та представники районних управлінь газового господарства і головного підприємства мали можливість відпочити, сфотографуватись з Святим Миколаєм, поділитися талантами, познайомитися.
У заході взяло участь 380 дітей. Кожен із них отримав новорічний подарунок від Святого Миколая.
Посмішки дітей та вдячність батьків стали найбільшою винагородою для організаторів дійства.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)