![Вічна пам‘ять Герою](/storage/images/IMG-d7a587a3f3e37c85d61e9c35ec4739f3-V634422bcf0afa.jpg)
Вічна пам‘ять Герою
Сумна звістка сколихнула колектив приватного акціонерного товариства "Тернопільгаз": 06 жовтня 2022 року у боях за Україну загинув працівник підприємства Олександр СЛУГОЦЬКИЙ. Життя бійця обірвалося за два дні до його Дня народження.
Колектив об’єднання висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу непоправної втрати - передчасної смерті високопрофесійного фахівця, надійного друга, турботливого батька, який по-справжньому любив життя. Ми завжди пам'ятатимемо його мудрі поради, доброзичливе ставлення, відвертість у розмовах.
Словами неможливо передати біль втрати Людини, яка віддала газовому господарству понад 24 роки, тому молимося і сумуємо всією родиною газовиків.
Вічна пам’ять Герою! Хай Господь оселить його душу у Царстві Небесному, а рідним дасть сили пережити втрату.
* Інформація про зустріч Героя, панахиду та чин похорону буде оновлена.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)