![Реконструкція шафового газорегуляторного пункту у Бучачі](/storage/images/ 160ed250793e41.jpg)
Реконструкція шафового газорегуляторного пункту у Бучачі
Шафові газорегуляторні пункти призначені для підтримки та зниження вхідного тиску природного газу у газорозподільній системі.
Крім цього, належна робота технологічного обладнання і пристроїв у ШГРП дозволяють точно визначити витрати газу, а саме, провести його комерційний облік. Такі об’єкти є у кожному населеному пункті Тернопільської області. Тому, їх модернізація - ключове питання щоденної діяльності підприємства «Тернопільгаз».
Так, нещодавно у місті Бучач проведено реконструкцію ШГРП із заміною обладнання по вулиці Матросова. Цей об’єкт введений в експлуатацію 1999 року. Він був оснащений регуляторами тиску газу РД-50. Обладнання, що перебувало в експлуатації понад 20 років, стало морально застарілим: на корпусах регуляторів з’явились тріщини, численні різьбові з’єднання спричиняли витік газу, а застарілі скидні клапани і клапани регуляторів, вже не давали можливості нормального регулювання вихідного тиску природного газу.
Тож спеціалістами Бучацького управління з експлуатації газового господарства проведена заміна старого обладнання. Дане ШГРП оснащене новими сучасними регуляторами тиску Pietro Fiorentini Dival SQD-6 італійського виробництва. Реконструкція об’єкту завершена та забезпечено безперебійне газопостачання до 200 житлових будинків.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)