![Прем’єра вистави «Снігова королева» з нагоди Дня Святого Миколая](/storage/images/1Тернопіль61cab81a63ccf.jpg)
Прем’єра вистави «Снігова королева» з нагоди Дня Святого Миколая
У «Тернопільгазі» підводять підсумки року, що минає. Покрокове оновлення та підтримка належного стану системи газопостачання регіону, забезпечення безперебійної та безаварійної доставки природного газу до кожного споживача у найвіддаленіші куточки області - це щоденна праця 1400 працюючих, яких з нетерпінням чекають удома. Тому доброю традицією об’єднаної профспілкової організації спільно з адміністрацією підприємства є проведення заходів для дітей та онуків працюючих з нагоди Дня Святого Миколая. Подарувати незабутні емоції і радість для найменших - мета та головне завдання організаторів дійства.
Так, 18 грудня 2021 року, до Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка на прем’єру вистави «Снігова королева» було запрошено юних глядачів з усіх куточків області. Близько 600 учасників заходу, з яких 370 дітей, у теплій дружній та невимушеній атмосфері передноворічного свята знайомились, спілкувались, фотографувались та насолоджувались дійством. А кожен маленький глядач отримав новорічний подарунок від Святого Миколая.
Ми цінимо наших дітей, які гідні достойного майбутнього, а своєю щоденною працею ми показуємо їм добрий приклад для наслідування.
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)