![Пошкодження газопроводу у смт Гусятин](/storage/images/77005343_2664222633669966_1559409501696688128_o5dde850e6eeec.jpg)
Пошкодження газопроводу у смт Гусятин
25 листопада 2019 року у смт Гусятин об 11 годині 07 хвилин при виконанні земляних робіт по ремонту водопроводу було пошкоджено поліетиленовий газопровід-ввід низького тиску. Як наслідок, стався витік газу та в газопровід потрапила вода, що спричинило аварійну ситуацію. Подія трапилась по вулиці Незалежності, 54. Сюди терміново прибула аварійна газова служба Гусятинського УЕГГ та, з метою локалізації аварійної ділянки, припинила газопостачання мешканцям сімнадцяти квартирного будинку.
Щоб забрати залишки води з газопроводу терміново проведено роботи по продувці газопроводу та замінено пошкоджену ділянку поліетиленової труби діаметром 50 мм. Відновлення газопостачання споживачам відбулося о 17 годині 45 хвилин.
Вартість завданих збитків буде відшкодовувати винуватець аварії.
ПрАТ «Тернопільгаз» застерігає !
Будівельні роботи, риття траншей, ям, котлованів, на відстані менше ніж 15 м від газопроводу, допускаються тільки на підставі письмового дозволу та в присутності представника обласного або районного управління з експлуатації газового господарства. Точне місцезнаходження газопроводу визначає представник газового господарства.
Пам’ятайте! – Пошкодження газопроводів приводить не тільки до великих матеріальних збитків, а й до людських жертв!
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)