![Пошкодження газопроводу середнього тиску у селі Галущинці на Тернопільщині](/storage/images/_viber_2021-04-13_14-17-2560757eb0d5b0b.jpg)
Пошкодження газопроводу середнього тиску у селі Галущинці на Тернопільщині
Сьогодні, 13 квітня 2021 року, у селі Галущинці Тернопільського району під час проведення робіт по очищенню та поглибленню водойми землерийною технікою, що належить приватному підприємству, було пошкоджено газопровід середнього тиску.
За інформацією центральної аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Тернопільгаз», подія трапилась о 10 годині ранку, внаслідок чого працівники Підволочиської дільниці Збаразького УЕГГ змушені зупинити подачу природного газу до села Жеребки. Зараз, служба з експлуатації та ремонту газорозподільних систем проводить роботи на газопроводі середнього тиску з ліквідації аварії. Залучена спецтехніка. Відновлення газопостачання стане можливим лише після повного завершення робіт, а жителі села будуть повідомлені додатково.
З метою попередження аварійних ситуацій вкотре звертаємось до жителів області, наголошуючи, що проведення будь–яких земляних та/або будівельних робіт здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням з балансоутримувачем підземних комунікацій!
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)