![Порив розподільчого газопроводу середнього тиску у с.Вишгородок Лановецького району](/storage/images/80325076_2729531810472381_2323758365777330176_n5e049561830eb.jpg)
Порив розподільчого газопроводу середнього тиску у с.Вишгородок Лановецького району
У вівторок, 17 грудня 2019 року, в аварійно-диспетчерську службу Лановецької дільниці Шумського УЕГГ о 08.35 надійшов виклик про порив розподільчого газопроводу середнього тиску у с.Вишгородок Лановецького району. Подія трапилась внаслідок виконання земляних робіт без погодження газорозподільної організації. З метою локалізації аварійної ділянки було частково припинено газопостачання у с.Вишгородок та повністю у с.Соколівка. Бригадою аварійної газової служби проведено необхідні ремонтні роботи та ліквідовано пошкодження. О 17.00 цього ж дня газопостачання мешканцям було повністю відновлено.
Вартість завданих збитків відшкодовував винуватець аварії.
ПрАТ «Тернопільгаз» застерігає!
Будівельні роботи, риття траншей, ям, котлованів, на відстані менше ніж 15 м від газопроводу, допускаються тільки на підставі письмового дозволу та в присутності представника обласного або районного управління з експлуатації газового господарства. Точне місцезнаходження газопроводу визначає представник газового господарства.
Пам’ятайте! – Пошкодження газопроводів приводить не тільки до великих матеріальних збитків, а й до людських жертв!
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)