![Нова дорога та нові газові мережі у Бережанах](/storage/images/1619dd666a701a.jpg)
Нова дорога та нові газові мережі у Бережанах
У місті Бережани на Тернопільщині триває реконструкція газових мереж. Підприємством «Тернопільгаз» на сьогодні проведено роботи із заміни 1480 метрів газопроводу по вулиці Рогатинська, 240 метрів по вулиці Тернопільська, а також замінено 61 дворовий ввід.
Доцільність заміни газопроводу на цих вулицях була беззаперечною, у зв’язку з будівництвом нового автошляху М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, що є об’єктом Великого будівництва у 2021 році та пролягає через місто. Працівники відділу капітального будівництва головного підприємства та Бережанського управління з експлуатації газового господарства завершили усі необхідні роботи.
Також будівництво нового дорожнього покриття проводилось по вулиці Січових Стрільців, що потребувало поглиблення газопроводу, який прокладений уздовж вулиці. Так, у жовтні 2021 року працівники «Тернопільгаз» поглибили 190 метрів газових мереж та замінили 13 дворових вводів споживачам. Роботи виконані згідно розробленої проектної документації компанії з будівництва, реконструкції та ремонту доріг «БМ-БУД».
Ми працюємо для Вас!
Завжди Ваш - «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)