![Ми це зробили! Завершальний день фестивалю-конкурсу «Блакитний вогник – 2021» у Бережанах та Козові](/storage/images/161854e04a3ac4.jpg)
Ми це зробили! Завершальний день фестивалю-конкурсу «Блакитний вогник – 2021» у Бережанах та Козові
Відмінні художні номери, блискучі виступи юних виконавців, чудова гра на музичних інструментах та незабутні емоції дарували працівники газових господарств області протягом чотирьох днів у різних куточках Тернопільщини, в рамках проведення фестивалю конкурсу «Блакитний вогник – 2021».
Газовики вкотре довели, що є не лише відмінними фахівцями галузі, а й наділені прекрасними талантами, які вміють демонструвати один одному та показувати добрий приклад своїм дітям і онукам.
Завдяки потужній підтримці голови правління Олега КАРАВАНСЬКОГО у «Тернопільгазі» кожен працівник має можливість розвитку у спорті, художній самодіяльності, аматорському мистецтві. Десятки років, незалежно від зовнішніх обставин, політика підприємства залишалась незмінною –поважати таланти кожної людини та гуртувати колектив шляхом проведення заходів спортивного, мистецького характеру та дозвілля.
Сьогодні у містечках Бережани та Козова відбувся завершальний, четвертий день прослуховування обласного фестивалю-конкурсу «Блакитний вогник - 2021». Артисти-аматори Бережанського управління з експлуатації газового господарства та Підгаєцької дільниці, Козівського управління та Зборівської дільниці створили справжнє мистецьке свято та запалили серця колективів.
За словами голови об’єднаної профспілки «Тернопільгазу» Тараса ГРИЦЮКА: «Такі заходи обов’язково будуть організовуватись і надалі, тому що вони несуть добро та позитив, об’єднують родини. А після завершення пандемії коронавірусу, «Тернопільгаз» відродить чудові традиції, засновані головою правління Олегом Івановичем КАРАВАНСЬКИМ, з проведення гала-концертів та обласних спартакіад газовиків Тернопілля».
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)