Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Звернення громадян

Кожен споживач природного газу Тернопільщини може звернутися  із зауваженнями, скаргами та пропозиціями до ПрАТ “Тернопільгаз”. Форму, порядок та терміни розгляду звернень регулюють Закони України "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації" та "Про захист прав споживачів".

Письмове звернення можна:

  • надіслати поштою, за адресою: 46006, м.Тернопіль, вул.Чернівецька, 54.

Електроне звернення:

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, особовий рахунок споживача, телефоний номер споживача,  викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівником встановлюється термін, необхідний для його розгляду. Про це повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

  • зателефонувати в Контакт-центр підприємства, де, для зручності споживачів одночасно активні понад сто ліній зв’язку.

Номери телефонів Контакт-центру:

(035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР

(095) 0 519 904 – VODAFONE

  • з метою своєчасного врегулювання конфліктних ситуацій, для подання скарг та звернень, потрібно зателефонувати за номером "Гарячої лінії"

0 800 500 904

Крім цього, споживачі можуть записатися на особистий прийом до голови правління ПрАТ "Тернопільгаз" або до профільних заступників.

Графік прийому громадян керівництвом підприємства:

Керівник

Посада

Дні прийому

Години та місце прийому

Караванський Олег Іванович

Голова правління

 

четвертий вівторок місяця

з 14.00 до 17.00

Караванський Володимир Олегович

Перший заступник голови правління – головний інженер

четвертий четвер місяця

з 14.00 до 17.00

Кравець Ігор Дмитрович

Заступник голови правління з економічних та фінансових питань

четверта п’ятниця місяця

з 14.00 до 17.00

Примітка: прийом відвідувачів проводиться у головному підприємстві за обов'язковим попереднім записом. Адреса: м.Тернопіль, вул.Чернівецька, 54.

ПрАТ “Тернопільгаз” з відповідальністю відноситься до звернень та зауважень споживачів, жодне з них не залишається без уваги та розгляду.

Ми працюємо для забезпечення високого рівня якості обслуговування споживачів, для нас важлива думка кожного нашого клієнта.