Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Заміна лічильників газу

Якщо лічильник газу, що перебуває у власності побутового споживача, за результатами періодичної повірки визнаний відповідним органом у сфері метрології та метрологічної діяльності непридатним до подальшої експлуатації, рішення про доцільність його ремонту приймає Оператор ГРМ ПрАТ «Тернопільгаз», враховуючи технічні та економічні чинники.  

У разі прийняття рішення про доцільність ремонту, ПрАТ «Тернопільгаз» зобов'язаний встановити відремонтований за свої кошти лічильник газу побутового споживача замість тимчасово встановленого лічильника газу з обмінного фонду протягом двох місяців з дати його зняття. 
У разі прийняття рішення про недоцільність проведення ремонту лічильника газу, ПрАТ «Тернопільгаз» зобов’язаний: 

  • протягом п’ятнадцяти робочих днів після результатів проведення періодичної повірки (але не пізніше двомісячного строку після зняття лічильника газу на періодичну повірку) безкоштовно встановити власний розрахунковий лічильник газу (типорозміром не більше лічильника газу побутового споживача) для подальших комерційних розрахунків;
  • письмово повідомити споживача про результати проведення періодичної повірки і прийняте рішення щодо недоцільності ремонту лічильника газу.

У такому разі побутовий споживач не може відмовитись від встановлення лічильника газу ПрАТ «Тернопільгаз». 

Заміна лічильника, що перебуває у власності побутового споживача, по ініціативі самого споживача, проводиться ПрАТ «Тернопільгаз» за кошти замовника.