Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Встановлення чи заміна газового обладнання

Для правильного вибору газового обладнання та в подальшому його встановлення зверніться за консультацією в газове господарство або іншу компанію, що має відповідні дозволи. 

Якщо Ви плануєте скористатися послугами по виконанню робіт із встановлення (заміни) газового обладнання, переконайтеся, що підприємство, яке Ви наймаєте, має Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та дозвіл на газонебезпечні роботи! 

Процедура та черговість виконання робіт із встановлення чи заміни однакові для будь-якого газового обладнання. Це можуть бути компенсатори, конденсатозбірники, арматура, регулятори тиску, вузли обліку газу, засоби автоматики, що використовуються в якості складових елементів системи газопостачання.  

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ І ЩО РОБИТИ? 

Консультацію з приводу заміни чи встановлення газового обладнання можна отримати: 

  • в Контакт-центрі ПрАТ «Тернопільгаз» за телефонами:

(035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ 
(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР 
(095) 0 519 904 – VODAFONE 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ? 

1. Заява від споживача; 
2. Проєкт на газифікацію об’єкта; 
3. Копія технічного паспорта на будівлю; 
4. Для побутових споживачів: 

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду власника будівлі

5. Для непобутових споживачів: 

  • документи, які посвідчують статус юридичної особи чи фізичної особи - підприємця та її представника (для юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців);
  • документи про взяття на облік або реєстрацію у Державній фіскальній службі відповідно до вимог Податкового кодексу України;
  • Документи на газове обладнання (сертифікат відповідності та паспорт заводу виробника газового приладу).

ПРОЄКТ, ОПЛАТА РОБІТ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ 

Перед встановленням газового обладнання необхідно отримати технічні умови в районному управлінні з експлуатації газового господарства (при встановленні нового газового обладнання чи заміні на обладнання іншого типу), внести зміни в проєкт газопостачання об’єкту (квартира, будинок, офіс, комунально-побутове чи промислове приміщення та інше). Проєктно-конструкторський відділ, в термін, передбачений договором, готує технічну документацію. 

На основі розрахунку вартості будівельно-монтажних робіт, споживач проводить оплату і після цього виконуються роботи із заміни чи встановлення газового обладнання. Терміни проведення робіт також регламентуються договором.