Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Відновлення газопостачання після відключення

Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) здійснюється газорозподільним підприємством ПрАТ «Тернопільгаз», в межах його ліцензійної діяльності: 

  • протягом двох робочих днів у містах;
  • п’яти календарних днів у сільській місцевості;

за письмовим зверненням споживача або його постачальника про відновлення газопостачання (розподілу природного газу) та після усунення порушень, за їх наявності, і відшкодування підприємству витрат на припинення та відновлення газопостачання (розподілу природного газу).

При припиненні та відновленні газопостачання (розподілу природного газу) складається акт у двох примірниках, один з яких залишається у споживача. 

Підприємство діє в установленому законодавством порядку, з дотриманням нормативних документів та Правил безпеки систем  газопостачання.

ПрАТ "Тернопільгаз" наголошує на тому, що кожен споживач повинен мати укладений договір з постачальником природного газу, у іншому випадку підприємство буде змушене відмовити у відновленні газопостачання. 

Перелік нормативних документів, що визначають порядок обмеження чи припинення природного газу: 

1. Закон України про ринок природного газу   
2.  Кодекс газорозподільних систем   
3. Типовий договір розподілу природного газу