Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Контакт-центр

 

Мешканці Тернопільської області можуть отримати кваліфіковану консультацію щодо питань з розподілу природного газу у Контакт-центрі Оператора газорозподільної мережі ПрАТ "Тернопільгаз"

ПрАТ «Тернопільгаз» працює в новому зручному форматі. Нагадуємо нашим Споживачам, що вони мають можливість п'ять днів на тиждень з 08:00 до 17:00 отримувати кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо розподілу природного газу та подавати показники газових лічильників по багатоканальних номерах телефонів: 

      (035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР

   (095) 0 519 904 – VODAFONE

Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.
 

За вище наданими номерами телефонів Споживачі природного газу мають можливість:

- подавати показники газових лічильників (з 1 по 5 число кожного місяця у робочі дні);

та отримувати кваліфіковану консультацію з питань:

- приєднання об'єктів замовників до газових мереж;

- проектування та будівництва газопроводів;

- сервісного обслуговування та ремонту газового обладнання та інш.

Крім того, з метою своєчасного врегулювання конфліктних ситуацій, діє телефонна "Гаряча лінія" для подання скарг та звернень  від Споживачів:

Телефон “Гарячої лінії” 

0 800 500 904

Усі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів в межах України

Тому звертаємо увагу наших Споживачів на те, що для отримання кваліфікованої консультації чи подання показів лічильників газу не потрібно стояти в черзі чи телефонувати в усі служби газового господарства. Варто звернутись за одним із трьох багатоканальних номерів:

(035) 2 519 904

(097) 0 519 904

(095) 0 519 904

Чи за електронною адресою Контакт-центру info@tgaz.te.ua . Цей сервіс створено саме для того, щоб нашим Споживачам було зручно та комфортно.

Також не варто забувати про «Особистий кабінет». Користувачі кабінету власноруч можуть переконатися в перевагах даної послуги. Адже передавати показники лічильника газу та ознайомитися з історією нарахувань можна не виходячи з дому - зручно і доступно кожному.

      Довідка:  Контакт-центр ПрАТ «Тернопільгаз» надає інформаційні послуги жителям Тернопільської області (крім споживачів м. Тернополя та частини населених пунктів Тернопільського району. Домогосподарства сіл Довжанка, Домаморич, Драганівка, Забойки, Почапинці належать до обслуговування ПрАТ "Тернопільгаз").