findusnow.com
Menu

Шановні споживачі.

Голова правління ПАТ У листопаді 2013 року виповнилося 65 років з часу заснування газового господарства області. Протягом всіх цих років робота наших працівників була спрямована на забезпечення безперебійного і безаварійного транспортування газу для всіх споживачів області, постачаючи газ населенню, бюджетним установам та госпрозрахунковим підприємствам. Від магістральних мереж по районам області побудовано та експлуатується 14 тис.км розподільчих газопроводів. На сьогодні в області газифікували 918 населених пунктів із 1050 ( з них 18 міст, 16 смт, 884 села), 313,7 тис. квартир. Рівень газифікації становить 87,4%, що є одним із найкращих показників в Україні.

Разом з тим, колектив "Тернопільгаз" першим в державі досягнув стовідсоткового оснащення житлового фонду побутовими лічильниками природного газу. І все це робиться не одним поколінням газовиків, які здійснили свій внесок у прокладання життєнеобхідних газових артерій краю, розвиваючи тим самим господарську та соціальну інфраструктуру, доносячи життєдайний блакитний вогник у найвіддаленіші села Тернопільщини.

То ж, дорогі друзі, колеги, мешканці краю, нехай Ваш дім завжди буде зігрітий увагою і турботою близьких, а добробут стане невід'ємною частиною Вашого процвітання. І не забувайте, що в житті все просто не дається, бо працею людською зветься!

Пошук

Хто зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі