findusnow.com
Menu

      У навчальних закладах с. Котівка та м. Копичинці Гусятинського району відбулися Вікторини з безпеки користування газом у побуті.

      05.04.2016 р. в загальноосвітніх школах с. Котівка та м. Копичинці Гусятинського району відбулися Вікторини на краще знання “Правил користування газом у побуті”.
      До учнів завітали: інженер ВТВ ПАТ “Тернопільгаз” Колісник М.А., головний інженер Гусятинського УЕГГ Курило О.В., старший майстер Копичинецької дільниці Нарадка І.Р. та бригада служби аварійно-відновлювальних робіт (САВР) Гусятинського УЕГГ.
      Працівники САВР розповіли учням про свою роботу та продемонстрували інструменти, за допомогою яких можна виявити витік газу. Школярів також зацікавив процес одягання протигазу  для роботи в загазованому приміщенні, тому вони із задоволенням вчилися робити це професійно.
      Спеціалісти провели практичні та теоретичні заняття з школярами, діти переглянули відеофільм “Об'єднання “Тернопільгаз” застерігає”. Після цього учні продемонстрували свої знання у Вікторині. Найактивніші та найрозумніші стали переможцями і були нагороджені Почесними грамотами та подарунками.
      Переможцями стали:

Місце Навчальні заклади
ЗОШ с. Котівка
ЗОШ №2 с. Копичинці
1 Сагайдак Назар Ткач Ігор
2 Ухач Володимир Боцян Христина
3 Рудько Вероніка Андрусишин Віталій

 До вашої уваги кілька фотографій:

 

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Колісник М.А.