findusnow.com
Menu

16.04.2015 р. в Струсівській санаторній школі інтернат Теребовлянського району відбулися Вікторини на краще знання “Правил користування газом у побуті”.

До учнів завітали: інженер ВТВ ПАТ “Тернопільгаз” Дунець І.Д., головний інженер Теребовлянського УЕГГ Дембіцький М.М. та бригада служби аварійно-відновлювальних робіт (САВР) Теребовлянського УЕГГ.

Почалася зустріч з загальної евакуації особового складу школи. Після цього директор Кирилюк В.М. зателефонував на номер 104 і повідомив про запах газу у школі. На виклик приїхала бригада САВР і продемонструвала учням свої дії у даній ситуації: одягнувши протигаз слюсар зайшов в загазоване приміщення, знайшов та ліквідував витік газу; виніс потерпілого на свіже повітря та надав першу медичну допомогу. Учні ознайомилися з приладами та інструментами які використовуються САВР для ліквідації аварій, дехто навіть отримав змогу посидіти в автомобілі.

Свої вміння реагувати на надзвичайну ситуацію та надавати першу медичну допомогу показали і учні. При школі діють рятувальна та медична ланки. Отримавши ввідну команду рятувальники школи винесли потерпілого з загазованого приміщення. Дівчата медичної ланки наглядно продемонстрували надання першої медичної допомоги потерпілому.

Продовжився захід в актовому залі, де виступила агітбригада Струсівської школи “Служба газу — 104” з літературно-музичною композицією.

Наступним етапом була лекція про властивості природного газу. Учні уважно слухали і задавали цікаві запитання. Присутні переглянули відео-фільм “Об'єднання “Тернопільгаз” застерігає”.

Після цього учні проявили свої знання у Вікторині. Найактивніші та найрозумніші стали переможцями і були нагороджені почесними грамотами та подарунками.

А благодійний фонд “Роса” передав дітям солодощі.

Директор висловив слова подяки працівникам ПАТ “Тернопільгаз” за проведену роботу. В усіх учасників залишились приємні спогади про Вікторину та корисні знання - як правильно та безпечно користуватися газом у побуті.

Переможцями стали:

Місце Навчальні заклади
Струсівська інтернет-школа
1 Костецька Катерина
2 Лапуц Володимир
3 Лушпинський Віталій

 До вашої уваги кілька фотографій:

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Дунець І.Д.