findusnow.com
Menu

У навчальних закладах с. Лопушно і с. Крутнів Кременецького району відбулися Вікторини з безпеки користування газом у побуті.

20.02.2015 р. в загальноосвітніх школах с. Лопушно і с. Крутнів Кременецького району відбулися Вікторини на краще знання “Правил користування газом у побуті”. До учнів завітали інженери виробничо-технічного відділу ПАТ “Тернопільгаз” Ірина Дунець та Марія Колісник, головний інженер Кременецького УЕГГ Віктор Іванович Ковальчук та бригада служби аварійно-відновлювальних робіт (далі САВР).

Майстер САВР Наталя Ковальська розповіла учням про роботу служби та продемонструвала інструменти за допомогою яких виявляється витік газу. Присутні мали можливість побачити одягання протигазу для роботи в загазованому приміщенні.

Після цього діти прослухали лекцію по безпечному користуванню газом у побуті. Ірина Дунець розповіла про властивості природного та скрапленого газів. Марія Колісник ознайомила учнів з вимогами до приміщень де встановлені газові прилади.

Далі учасники Вікторини подивилися фільм “Тернопільгаз застерігає”.

Після набутих знань учні мали змогу продемонструвати активність і відповісти на запитання, які були підготовлені організаторами Вікторини. Найспритніші та найактивніші стали переможцями Вікторини та були нагороджені почесними грамотами і цінними подарунками:

 1. с. Лопушно Кременецького району
  • І місце — Цьонь Софія;
  • ІІ місце — Гончарук Богдан;
  • ІІІ місце — Бондар Роман.
 2. с. Крутнів Кременецького району
  • І місце — Мороз Олексій;
  • ІІ місце — Левицька Людмила;
  • ІІІ місце — Корчемний Вадим.

Під час заходу учні отримали нові знання та багато позитивних емоцій, про що свідчили усмішки на обличчях. А працівники ПАТ “Тернопільгаз” почули багато вдячних слів від директорів навчальних закладів.

До вашої уваги кілька фотографій:

 

 

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Дунець І.Д.