findusnow.com
Menu

З метою залучення учнів та вчителів до вивчення та поглиблення знань з питань безпеки користування газом в побуті, для попередження нещасних випадків, виховання в учнів відповідальності за своє життя та здоров'я, пропагування правил безпеки, у загально-освітніх школах Тернопільської області проводяться вікторини на краще знання “Правил безпеки користування газовими приладами”.

 Вікторина складається з трьох частин, а саме:

Практичне заняття — проводиться із залученням САВР. Бригада демонструє учням свої дії при виникненні аварійної ситуації (запаху газу), знайомить їх з інструментом, який необхідний для виявлення і усунення даного витоку.

Теоретичне заняття — лекція про хімічні та фізичні властивості природного газу, безпека користування газовими приладами, дії при виявленні запаху газу, ознаки отруєння чадним газом, перша медична допомога та ін. Проводиться демонстрація відеоматеріалів по пропаганді з безпеки користування газом у побуті.

Вікторина — методом питання-відповідь визначаються переможці, які нагороджуються грамотами ПАТ “Тернопільгаз” та цінними подарунками. 

Вікторини дають позитивний результат, оскільки в них приймає участь більшість учнів разом із вчителями. Діти мають можливість не тільки навчитися правильно та безпечно користуватися газом у побуті, але й показати свої знання, проявити власну активність.

Завдяки тому, що вікторина проходить у доступній формі, діти будь-якого віку легко і швидко засвоюють матеріал і після уроків доносять отриману інформацію до своїх батьків, однолітків і знайомих.

Такі вікторини проводяться за ініціативи голови правління ПАТ “Тернопільгаз” Караванського О. І. з 2012 року. За цей період проведено 55 вікторин у навчальних закладах Тернопільської області.

 

 До вашої уваги кілька фотографій:

 

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Дунець І.Д.