findusnow.com
Menu

Для оперативного реагування на аварії та інші надзвичайні ситуації в Тернопільській області функціонують 17 служб аварійно-відновлювальних робіт (далі САВР), які здійснюють цілодобове чергування. Вони забезпечені автотранспортом (19 автомобілів САВР), засобами зв'язку (29 радіостанцій), матеріалами, обладнанням та інструментом, необхідним для ліквідації аварійних ситуацій, засобами індивідуального захисту.

Розроблено та затверджено плани взаємодії САВР з службами різних відомств (пожежної охорони, міліції, швидкої допомоги, телефонного зв'язку, тепломереж та інші), плани локалізації та ліквідації аварій.

З метою підвищення оперативного і своєчасного проведення робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, запобігання нещасних випадків при споживанні газу, щороку серед бригад САВР проводиться огляд-конкурс за звання “Краща бригада САВР”.

Згідно наказу № 57 від 19.03.2014 року, створено та затверджено Регламент оперативних повідомлень щодо порушень у роботі управлінь з експлуатації газового господарства ПАТ “Тернопільгаз”.

У вихідні та святкові дні в головному підприємстві та його структурних підрозділах організоване цілодобове чергування посадових осіб згідно графіку.

Ведеться постійний відомчий контроль за пропускним режимом на підприємство та його структурні підрозділи.

Технічне обслуговування та обхід трас підземних газопроводів, станцій катодного захисту (СКЗ), газорегуляторних пунктів (ГРП), планово-технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання, виконуються згідно затверджених планів-графіків.

Через засоби масової інформації постійно проводиться роз'яснювальна та агітаційна робота про економне та безпечне використання газу в побуті серед населення. У навчальних закладах області проводяться Вікторини на краще знання правил з безпечного користування газом у побуті.

У колективах підприємства, під час зборів, працівникам наголошується проявляти особливу пильність у випадках:

  • при появі на території об'єктів, що знаходяться на обслуговуванні УЕГГ сторонніх осіб, які підозріло поводяться та виказують підвищену зацікавленість до зазначених об'єктів;
  • при зборі інформації про технічний стан об'єктів, кількості працівників, з'ясуванні режимів роботи, ким вони охороняються, наявності технічних засобів охорони, систем відеоспостереження, графіку обходів, місць пролягання газопроводів, розташування ГРП (ШГРП), тощо;
  • при спробі встановити підозрілими особами певні стосунки, зокрема на побутовій основі, з працівниками підприємств;
  • при намаганні отримати інформацію щодо місць проживання керівників управлінь, номери їх службових та домашніх телефонів, а також інших даних, у т.ч. про членів їхніх сімей, з метою залякування та перешкоджання здійснення ними своєї професійної діяльності.

 

 

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Дунець І. Д.