findusnow.com
Menu

      До уваги замовників послуг ПрАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

 

     У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» і «Тимчасовою методикою визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу», з врахуванням вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

      ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу ПрАТ «Тернопільгаз» на 2019 рік.

      Метою розгляду пропозицій по проекту тарифу на розподіл природного газу визначається перегляд витрат на матеріали та послуги в зв'язку з інфляційними процесами, а також виконання зобов'язань Товариства по Договору на експлуатацію газорозподільних систем або їх складових укладеного між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та ПрАТ «Тернопільгаз» від 24 травня 2017 року № 240517/27-Тн-ГРМ в частині включення до тарифу плати за експлуатацію державного майна, що знаходиться на балансі Товариства згідно постанови КМУ від 21.02.2017 №95. Інформація розміщена на офіційному сайті компанії за посиланням: http://tgaz.te.ua/ в розділі «Тарифи».

      Пропозиції та зауваження щодо тарифу просимо повідомляти ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою: 46008, м.Тернопіль, вул. Чернівецька,54, з позначкою в темі листа «Тариф на розподіл природного газу” у період з 12 листопада по 26 листопада 2018 року включно. Відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПрАТ «Тернопільгаз» на 2019 рік відбудеться 27.11.2018 року об 11:00 год. за адресою: м.Тернопіль, вул.Чернівецька,54, 4 поверх (зал засідань).

 

Проект структури тарифу на розподіл природного газу

Обгрунтування перегляду тарифу на послуги з розподілу природного газу