findusnow.com
Menu

      16 вересня 2018 року відбулася професійна Проща для працівників газових господарств області

      

 Сто стежок веде до Зарваниці,

І віки стежин цих не зітруть.

Люди йдуть до Матері-Цариці,

До криниці вільні люди йдуть.

Матінко, Ти на високім небі,

В наші душі вірою зійди.

На спокуту ми прийшли до Тебе,

До Твоєї вічної води.

Силі духу уступила криця.

Хорогви і сорочки цвітуть.

Кличуть дзвони, кличе Зарваниця,

І прочани йдуть, на Прощу йдуть.

 

       Щороку, ніби вперше, зустрічає велична Зарваниця паломників з усіх куточків України, котрі ідуть на Прощу. Цьогорічна Проща була присвячена молитві за Україну, за мир і спокій в державі, за сім”ї тих, хто воює в АТО, за родини газовиків.

      «До чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері вирушають українці з цілого світу, - зазначив високопреосвященніший єпископ і митрополит Василій Семенюк. - Саме у цьому благодатному місці кожен підносить свої молитви до милостивого Бога. Господь вказує нам своєю десницею на Зарваницьку землю в історичних обставинах, які переживає Україна сьогодні. Особливо коли вороги зазіхають на миролюбиву Українську Землю, її цілісність та європейський вибір». Митрополити Василій наголосив, що цьогорічна Проща стала часом молитви усіх українців за мир та цілісність нашої держави.

      Під час професійної Прощі, яку було організовано 16 вересня 2018 року, працівники газових господарств області помолилися за мир в Україні, послухали повчання священослужителів на Хресній дорозі, отримали прощення та очищення освяченою водою, відвідали Український Єрусалим.