findusnow.com
Menu

      До уваги замовників послуг ПрАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

 

     У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» і «Тимчасовою методикою визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу», з врахуванням вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

      ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу, та Плану розвитку газорозподільного підприємства ПрАТ «Тернопільгаз» на 2018 - 2027 роки.

      Метою розгляду пропозицій по проекту тарифу на розподіл природного газу визначається перегляд витрат на матеріали та послуги в зв'язку з інфляційними процесами, а також виконання зобов'язань Товариства по Договору на експлуатацію газорозподільних систем або їх складових укладеного між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та ПрАТ «Тернопільгаз» від 24 травня 2017 року № 240517/27-Тн-ГРМ в частині включення до тарифу плати за експлуатацію державного майна, що знаходиться на балансі Товариства згідно постанови КМУ від 21.02.2017 №95. Інформація розміщена на офіційному сайті компанії за посиланням: http://tgaz.te.ua/ в розділі «Тарифи».

      Пропозиції та зауваження щодо тарифу просимо повідомляти ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою: 46008, м.Тернопіль, вул. Чернівецька,54, з позначкою в темі листа «Тариф на розподіл природного газу” у період з 14 березня по 27 березня 2018 року включно. Відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу та Плану розвитку газорозподільного підприємства ПрАТ «Тернопільгаз» на 2018 - 2027 роки. відбудеться 28.03.2018 року об 11:00 год. за адресою: м.Тернопіль, вул.Чернівецька,54, 4 поверх (зал засідань).

 

Проект структури тарифу на розподіл природного газу

Обгрунтування перегляду тарифу на послуги з розподілу природного газу