findusnow.com
Menu

      10 вересня 2017 року відбулася професійна Проща для працівників газових господарств області

      Щороку, ніби вперше, зустрічає велична Зарваниця паломників з усіх куточків України, котрі ідуть на Прощу. Цьогорічна проофесійна Проща була присвячена молитві за керівництво та працівників газових господарств області.
       «До чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері вирушають українці з цілого світу, - зазначив отець Андрій Іван Говера. - Саме у цьому благодатному місці кожен підносить свої молитви до милостивого Бога. Господь вказує нам своєю десницею на Зарваницьку землю в історичних обставинах, які переживає Україна сьогодні. Особливо коли вороги зазіхають на миролюбиву Українську Землю, її цілісність та європейський вибір». Отець Андрій Іван наголосив, що цьогорічна професійна Проща — це не лише час молитви газовиків області за власні родини, а й спільна молитваза мир та цілісність нашої держави.
       Під час професійної Прощі, яку було організовано 10 вересня 2017 року, працівники газових господарств області помолилися за мир в Україні, послухали науки священослужителів, отримали прощення та очищення свяченою водою.

На фото: Голова правління ПАТ “Тернопільгаз” Олег Караванський, перший заступник голови праління - головний інженер Володимир Караванський, заступник голови правління Ігор Кравець серед прочан — працівників газових господарств області

 

      “Дякую кожному з Вас, хто долучився до професійної прощі у Зарваниці, - сказав під час богослужіння отець Андрій Говера. - Сподіваюся, ніхто із Вас не залишився байдужим, адже нині ми, об’єднані разом у молитві, одним серцем і однією душею вимолювали у Всевишнього здоров”я, мир та спокій для власних родин, для України».
      Також отець Андрій Іван вручив голові правління ПАТ “Тернопільгаз” Олегу Івановичу Караванському Грамоту архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка за допомогу у розбудові Марійського Духовного Центру “Зарваниця”, за допомогу в розвитку Української Греко-Католицької Церкви. “Впевнені, що Ваші молитви до престолу Всевишнього завжди допомагають нам в роботі та у житті, - зазначив Олег Іванович.- Віримо в Господню щедрість та дякуємо за благословення від усіх працівників газових господарств області. Знаю, що тільки спільними добрими справами зможемо збагатити наше Тернопілля.”

На фото: отець Микола Мендюх та голова правління ПАТ “Тернопільгаз” Олег Караванський під час вручення Грамоти"

 

       Завершилася Проща для працівників газових господарств області спільною молитвою за мир в Україні:

На фото: спільна молитва за мир в Україні"