Menu

     Мешканці області можуть отримати кваліфіковану консультацію щодо питань з розподілу природного газу у контакт-центрі ПАТ "Тернопільгаз".

     

      ПАТ «Тернопільгаз» працює в новому зручному форматі. Нагадуємо нашим абонентам, що вони мають можливість п'ять днів на тиждень з 08:00 до 17:00 отримувати кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо розподілу природного газу по багатоканальних номерах телефонів 

      (035) 2 519 904 - УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 - КИЇВСТАР

  (095) 0 519 904 - VODAFONE

      Одним із напрямків роботи контакт-центру є онлайн опрацювання фактичних показань лічильників газу. Ці дані можна передати як за телефоном контакт-центру, так і електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      Щоб передати показання лічильника газу електронною поштою клієнтам необхідно дотримуватися наступного формату:

- особовий рахунок (повинен містити 6 знаків)

- показник

- дата подання показника

- додаткова інформація

      Тому звертаємо увагу наших споживачів на те, що для отримання консультації не потрібно стояти в черзі чи телефонувати в усі служби газового господарства. Варто звернутись за одним із трьох номерів: (035) 2 519 904; (097) 0 519 904; (095) 0 519 904, чи за електронною адресою контакт-центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Цей сервіс створено саме для того, щоб нашим клієнтам було зручно.

      Також не варто забувати про «Особистий кабінет» на сайті www.tgaz.te.ua : користувачі кабінету власноруч можуть переконатися в перевагах даної послуги. Адже передавати показання лічильника газу і здійснювати оплату за газ не виходячи з дому - зручно і доступно кожному.

      Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку. Контакт-центр ПАТ «Тернопільгаз» надає інформаційні послуги жителям Тернопільської області (крім споживачів м. Тернополя та сіл Тернопільського району окрім: с. Довжанка, с. Домаморич, с. Драганівка, с. Забойки, с. Почапинці) .