findusnow.com
Menu

      До уваги замовників послуг ПАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

      У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» і «Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги з розподілу природного газу”, що затверджена постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, від 25.02.2016 року № 236 (зі змінами та доповненнями), з врахуванням вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». ПАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу .

      Метою розгляду пропозицій по проенкту тарифу на розподіл природного газу визначається перегляд витрат на матеріали та послуги в зв'язку з інфляційними процесами, а також виконання зобов'язань Товариства по Договору на експлуатацію газорозподільних систем або їх складових укладеного між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та ПАТ «Тернопільгаз» від 24 травня 2017 року № 240517/27-Тн-ГРМ в частині включення до тарифу плати за експлуатацію державного майна, що знаходиться на балансі Товариства згідно постанови КМУ від 21.02.2017 №95. Інформація розміщена на офіційному сайті компанії за посиланням: http://tgaz.te.ua.

     Пропозиції та зауваження щодо тарифу просимо повідомляти ПАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою: 46008, м.Тернопіль, вул. Чернівецька,54, з позначкою в темі листа "Тариф на розподіл природного газу" у період з 08 серпня по 18 серпня 2017 року включно. Відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу відбудеться 23.08.2017 року об 11:00 год. за адресою: м.Тернопіль, вул.Чернівецька,54, 4 поверх (зал засідань).

 

Проект структури тарифу на розподіл природного газу

Обгрунтування перегляду тарифу на послуги з розподілу природного газу