Menu

На стадіоні смт Підволочиськ відбулась ХХХІ спартакіада працівників газових господарств Тернопільської області та ХІІ спартакіада серед дітей працівників галузі "МАЙБУТНІ ОЛІМПІЙЦІ — СЕРЕД НАС!”. У цьогорічних змаганнях взяли участь 115 дорослих і 78 дітей. Газовики змагалися у таких видах спорту: легка атлетика (біг на короткі та довгі дистанції, естафетний біг 4х100 м), міні-футбол, гирьовий спорт, гра в шашки, настільний теніс, волейбол, армрестлінг, дартс, рухливі ігри.

      Спартакіаду організовано ПАТ “Тернопільгаз” та Об”єднаною профспілковою організацією ПАТ “Тернопільгаз” за сприяння Тернопільської обласної організації ФСТ “Спартак”. Метою спартакіади є визначення найкращих спортсменів-аматорів серед працівників галузі та пропаганда здорового способу життя. У цьогорічній Спартакіаді приймали участь представники 10 організацій.

      На стадіоні Підволочиська учасники змагань під керівництвом оркестру пройшли урочистою ходою та запалили символічний вогонь спартакіади. “Ми маємо одні з кращих показників в Україні із розвитку газифікації, – зазначив голова правління ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський. – Я пишаюсь, що із 1250 населених пунктів 921 газифікований. Наш колектив сумлінно працює і постійно долає багато перешкод. Ми розвиваємо газифікацію краю, забезпечуємо надійне газопостачання 12,5 тисяч кілометрів розподільних газових мереж. А поряд з тим дбаємо про об’єднання наших працівників, їх відпочинок і дозвілля. Я безмежно вдячний дітям, які приїздять на наші змагання. Для них це справжній старт у спорті. Адже багато учасників нашої спартакіади змогли досягти значних висот у спорті й сьогодні змагаються на всеукраїнських і європейських чемпіонатах.”

      Із відкриттям змагань працівників газового господарства області привітали керівники Підволочиського району – голова районної ради Ігор Монартович, райдержадміністрації Борис Онищук та селищний голова Віталій Дацко. Вони подякували підприємству за чудову роботу та побажали успіхів і досягнень на майбутнє.

      Серед учасників спартакіади – і новачки, і вже досвідчені спортсмени. Приїхали на свято родинами, аби відпочити, повболівати, показати, чого варті, та захистити честь своїх колективів. Призерів дорослих змагань нагородили кубками, медалями і грамотами.

      Найбільше нагород серед юних спортсменів отримали діти працівників Бережанського управління, а серед дорослих беззаперечними лідерами були працівники Козівського УЕГГ. В підсумку таблиця загально-командних результатів виглядає наступним чином:

- серед працівників газових господарств:

Організація

Очки

1

Козівське УЕГГ

284

2

Головне підприємство “Тернопільгаз”

278

3

Чортківське УЕГГ

260

4

Збаразьке УЕГГ

251

5

Бережанське УЕГГ

243

6

Шумське УЕГГ

231

7

Теребовлянське УЕГГ

225,5

8

Бучацьке УЕГГ

212

9

Борщівське УЕГГ

195,5

10

Гусятинське УЕГГ

156= серед дітей працівників газових господарств:

Організація

Очки

1

Бережанське УЕГГ

221

2

Збаразьке УЕГГ

208

3

Шумське УЕГГ

192,5

4

Козівське УЕГГ

191,5

5

Головне підприємство “Тернопільгаз”

171

6

Бучацьке УЕГГ

167

7

Чортківське УЕГГ

120

8

Гусятинське УЕГГ

116

9

Борщівське УЕГГ

78

10

Теребовлянське УЕГГ

68