findusnow.com
Menu

Графік зупинок газорозподільних станцій (ГРС) Тернопільської області для проведення ремонтно-профілактичних робіт в 2017році.

     З метою підготовки газорозподільних станцій (далі - ГРС) Тернопільської області до надійної роботи в осінньо-зимовий період 2017-18 рр. згідно п. 10.4.3.2 «Правил технічної експлуатації магістральних газопроводів», розділом VII, п.1.12 «Правил безпечної експлуатації магістральних газопроводів» Богородчанське лінійне відділення управління магістральних газопроводів (далі - ЛВУМГ) «Прикарпаттрансгаз», Тернопільське ЛВУМГ «Львівтрансгаз», Барське ЛВУМГ «Черкаситрансгаз» будуть припиняти газопостачання населених пунктів Тернопільської області згідно затверджених графіків та маршрутів транспортування газу.

     Просимо усіх споживачів природного газу підготуватись до припинення газопостачання та в цей період перейти на резервні види палива.

 


(Для перегляду маршруту транспортування газу відкрити потрібний місяць, натиснути праву клавішу мишки на посиланні та "відкрити в новій вкладці")

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Яценик Н.Р.