Menu

09.09.2016 року о 13 год в актовій залі об`єднання відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Відповідно до Указу Президента України щорічно у другу неділю вересня ми відзначаємо День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Цьогоріч урочистості з нагоди професійного свята проходили 09 вересня 2016 року в актовій залі об`єднання “Тернопільгаз”.

       Це свято зібрало людей, які присвятили себе важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки. Сьогодні це важливо, як ніколи, адже в країні триває АТО, іде війна. Час народжує нових героїв, котрі щоденно на передовій доводять свою мужність, силу волі та героїчність в боротьбі за непорушність цілісності країни. Серед них - 16 працівників колективу об'єднання “Тернопільгаз”, котрі були мобілізовані до лав Збройних сил для участі в антитерористичній операції на сході країни, 3 із них продовжують захищати кордони України на сході. Пам'ять усіх загиблих в антитерористичній операції, які віддали своє життя за суверенну Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

       Високоповажні гості урочистого зібрання: перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, міський голова Сергій Надал, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, голова Байковецької об”єднаної територіальної громади Анатолій Кулик нагородили Почесними грамотами керівництво та колектив ПАТ “Тернопільгаз”, працівників районних управлінь та ТОВ “Тернопільоблгаз”.

       Начальник об'єднання “Тернопільгаз” Олег Іванович Караванський та директор ТОВ “Тернопільоблгаз” Володимир Іванович Будз привітали прсутніх, вручили Почесні відзнаки та Почесні грамоти НАК „Нафтогаз України”, Почесні грамоти та Подяки об’єднання „Тернопільгаз”.

       Музичний супровід заходу забезпечили Лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, неодноразові переможці та володарі гран прі дитячого фестивалю-конкурсу “Блакитний вогник” Андріана Гарматюк та Владислав Вальків; народне аматорського тріо “Кришталеві роси” ПАТ “Тернопільгаз” у складі Надії Олещук, Світлани Левицької, Ольги Мартинюк; ансамбль дівчат ПАТ “Тернопільгаз”, а також - народний аматорський ансамбль акустичної музики “ОБЕРІГ” у складі Олексія Лещишина, Наталії Стець, Ярослава Даньківа, Ярослава Шараварника. Піднесено зворушливу атмосферу свята створила ведуча — помічник голови правління ПАТ “Тернопільгаз” Неля Саржевська.