findusnow.com
Menu

       22 жовтня 2015 року газифіковано село Сапогів, Борщівського району.

       Село Сапогів Борщівського району — це 920 населений пункт із 1050, що є на карті Тернопільщини, до якого 22 жовтня 2015 року підвели природній газ. Громада чекала голубого палива  довгих дев’ять років, оскільки газові мережі провели по селу ще у 2006 році. І ось у вересні нинішнього року у кабінеті голови Борщівської райдержадміністрації Людмили Юзьків відбулася історична для села зустріч, на якій начальник об’єднання «Тернопільгаз» Олег Караванський запевнив, що 22 жовтня до Сапогова таки прийде природний газ. Свою підтримку у цій важливій справі пообіцяв і народний депутат України Олег Барна. Разом з командою тернопільських газовиків, під орудою начальника відділу капітального будівництва ПАТ «Тернопільгаз» Надії Маряш, громада активно взялася за справу. Досить сказати, що й сільський голова Богдан Лисак разом з іншими односельцями копав траншеї, допомагав у будівництві.  Загалом, підвідний газопровід до с. Сапогів має довжину 1,8 км, а розподільчі мережі по селу — 11,6 км.
       І ось, наполеглива праця й об’єднані зусилля селян та газовиків, увінчалися таким бажаним результатом: 22 жовтня 2015 року відбулося урочисте запалення голубого вогника. З цієї нагоди до Сапогова прибули керівники області, району, мешканці навколишніх сіл.
       Звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації Степан Барна наголосив: «Я приїхав до вас з однією метою – утвердити віру в те, що Україна, область, район і навіть найменше село сьогодні змінюються. Свідченням того є підведення природного газу до вашого населеного пункту. А загалом на Тернопільщині, незважаючи на війну на Донбасі, цьогоріч буде введено в дію 45 пускових об’єктів і серед них 3 школи у Заліщицькому, Гусятинському і Теребовлянському районах. Так є і буде надалі, головне, щоб кожен із нас вірив у це і своєю працею докладався до хороших справ. Від імені керівництва області щиро дякую усім людям, які долучились до цієї справи, у першу чергу, сільській громаді та органам місцевої влади. Це – результат спільної роботи. Адже коли ми єдині, то нам вдається досягти результатів, на які ми очікуємо».
       У свою чергу начальник об’єднання «Тернопільгаз» Олег Караванський наголосив на тому, що ця подія увійде в історію села, оскільки голубий вогник не тільки зігріває, а й вселяє впевненість у краще завтра України. А газовики своєю працею вносять вклад у розбудову нашої держави. І якщо ще 20 років тому на Тернопільщині було газифіковано лише 67 населених пунктів, то сьогодні, завдяки «Тернопільгазу», таких уже 920!
       Почесні гості свята урочисто запалили факел, а місцеві священики освятили голубий вогник і  відправили спільну молитву за добробут сельчан.
       Степан Барна, Олег Караванський і Людмила Юзьків відзначили найактивніших робітників, членів сільського комітету, спонсорів цінними подарунками, грамотами та подяками.
       Зокрема, грамоти голови облдержадміністрації отримали: начальник відділу капітального будівництва ПАТ «Тернопільгаз” Надія Маряш, виробник робіт Володимир Войтович,  зварник пластмас Валерій Кропива. Районна рада нагородила грамотами електрозварника Івана Зазуляка, монтажника Ярослава Королішина, водіїв Степана Михайліва та Василя Жука.
       Вихованці Борщівської школи мистецтв Наталя Морозко, Тетяна Черсак та Інна Ониськів подарували присутнім чудову концертну програму.
       Сапогівський сільський голова Богдан Лисак і депутат Борщівської районної ради Любов Морозко від імені громади подякували керівництву області, народному депутатові України Олегові Барні, який також був присутній на урочинах, керівникам і фахівцям газового господарства за чудовий дарунок. Відтак відбулася естафета передачі символічного голубого вогника сільському голові сусіднього Кривче Володимиру Базюку, мешканці якого також з нетерпінням чекають це благо цивілізації.
       Після церемонії у будинку Володимира Дикуна запалили газову плиту і засмажили традиційну яєчню.

Матеріал підготувала інженер відділу кадрів Н.Саржевська