findusnow.com
Menu

      Шановні споживачі, ми володіємо інформацією, про ті незручності з якими Вам прийшлось зіткнутись при зверненні в «Особистий кабінет» та «Контакт-центр» для передачі показників лічильників газу в період з 01 по 05 лютого 2019 року.

      Постановою НКРЕКП від 14.12.2018 №1917 “Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік” для споживачів Тернопільської області затверджено ставки плати за стандартне приєднання на 2019 рік в наступних розмірах:

      У зв'язку із збільшенням закупівельної ціни скрапленого газу відпускна ціна одного 50-ти літрового балону скрапленого газу вагою 21 кг для населення з 5 грудня 2018 року буде становити 350,00 грн з врахуванням ПДВ.

      До уваги замовників послуг ПрАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

      У зв'язку з проведенням технічних робіт, Контакт-центр ПрАТ "Тернопільгаз" не працюватиме з 26 листопада 2018 до 29 листопада 2018 року.

   На час проведення технічних робіт споживачі оператора ГРМ ПрАТ "Тернопільгаз" мають можливість звертатись за номером телефону ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ: 0 800 500 904 по питаннях:

  подавання показників газових лічильників;

  - отримати допомогу при реєстрації в "Особистому кабінеті";

     та отримувати кваліфіковану консультацію з питань:

  - приєднання об'єктів замовників до газових мереж;

                                                 - проектування та будівництва газопроводів;

                                                 - сервісного обслуговування та ремонту газового обладнання та інш.   

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

      До уваги замовників послуг ПрАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

      У зв'язку з проведенням технічних робіт, веб-сервіс “Особистий кабінет” не працюватиме з 16:00год. 09 листопада по 9:00 год. 13 листопада 2018 року.

      До уваги замовників послуг ПрАТ “Тернопільгаз” та представників органів місцевого самоврядування!

      16 вересня 2018 року відбулася професійна Проща для працівників газових господарств області

      Вакансії відкриті в місті Тернопіль та районних управліннях ПрАТ «Тернопільгаз».

ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАСОБІВ ДИСТАНЦІЙНОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ 

КОМЕРЦІЙНИХ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ГАЗУ (ВОГ) ДЛЯ НЕ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ КОМЕРЦІЙНИХ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ГАЗУ!

Згідно пункту 4 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. № 2494, власникам комерційних вузлів обліку природного газу (крім комерційних вузлів обліку, які використовуються в побуті) забезпечити облаштування засобами дистанційної передачі даних власні комерційні вузли обліку газу.

  1. Власник комерційного вузла обліку газу (далі – Власник) повинен звернутися до Оператора ГРМ – ПрАТ «Тернопільгаз» для видачі технічного завдання, щодо облаштування комерційного ВОГ дистанційною передачею даних.
  2. Оператора ГРМ видає технічне завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу на базі побутового лічильника газу чи промислового лічильника газу та коректора або діафрагми і обчислювача.
  3. На основі технічного завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу власник замовляє проектно-кошторисну документацію для нового об’єкта що підключається до ГРМ чи вносить зміни в діючий проект.
  4. Власник повинен погодити проект  в Оператора ГРМ щодо виконання технічного завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних.
  5. Власник замовляє в підрядної організації чи Оператора ГРМ виконання робіт щодо встановлення дистанційної передачі даних на об’єкті.
  6. Після виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті зі встановлення дистанційної передачі даних, Оператор ГРМ направляє свого представника для введення в експлуатацію дистанційної передачі даних на комерційному ВОГ, який підтверджується Актом введення в експлуатацію дистанційної передачі даних на комерційному ВОГ.

Сторінка 1 із 14

Дочірні категорії