findusnow.com
Menu

       04 грудня 2015 року відбувся заключний гала-концерт обласного конкурсу ”Блакитний вогник - 2015”

       Наприкінці минулого тижня відома всеукраїнська здравниця «Медобори», що на древній Теребовлянщині, уже вкотре приймала учасників традиційного мистецького фестивалю-конкурсу «Блакитний вогник», який щороку тут проводять творчі колективи «Тернопільгазу».
       «Блакитний вогник – 2015», що зібрав понад 240 співаків, танцюристів і майстрів розмовного жанру, у тому числі 58 школярів, був тринадцятим фестивалем для працівників газових господарств усіх районів області та ювілейним - десятим - для дітей і онуків газовиків нашого краю.
       Аби потрапити до фінальних поєдинків, а відтак, і на гала-концерт у «Медоборах», газовики та їхні талановиті діти змагалися у трьох підгрупах, центрами яких цьогоріч стали Збараж, Козова і Гусятин. Авторитетне журі під орудою добре знаного у творчих колах Олексія Лещишина  обирало кращих із кращих. І саме їм випала честь представляти свої райони на заключному концерті, який перетворився у справжнє шоу мистецьких талантів.
       Звертаючись до присутніх, начальник об’єднання «Тернопільгаз», Заслужений працівник промисловості України Олег Караванський зазначив: «Ми по праву можемо пишатися тим, що наш багаточисельний колектив не тільки сумлінно виконує свої основні виробничі завдання, надійно та безаварійно подає голубе  паливо до переважної більшості населених пунктів Тернопілля, першим в Україні забезпечив лічильниками газу усіх побутових споживачів, а й змістовно відпочиває, підтримує і розвиває чудові традиції українства. Особливо радує те, що професіоналізм наших аматорів щороку зростає, а учасники мистецьких фестивалів та їх діти через такі заходи здружуються, а отже, ще з більшою віддачею працюватимуть на благо Тернопілля і всієї України».
       За своїм змістом цьогорічний фестиваль був особливим, адже розпочався з урочистого вшанування уже іменитих переможців. Під щирі оплески учасників урочин Гран-прі фестивалю-конкурсу було вручено хоровому колективу  Бережанського УЕГГ (художній керівник – Наталія Марценюк). Приємно, що серед переможців та призерів у різних номінаціях були групові й індивідуальні виконавці з усіх районних газових господарств. За загальними результатами творчого суперництва рівних не було  колективу головного підприємства «Тернопільгаз» (керівник О.І. Караванський). Другу сходинку почесного п’єдесталу пошану посіли аматори Бережанського УЕГГ (М.Л. Ватраль), а трійку призерів замкнули митці Шумського УЕГГ (О.М. Григоренко). Усі вони відзначені Почесними відзнаками, грамотами та грошовими преміями.
       Після урочистої церемонії нагородження відбувся майже двогодинний гала-концерт, під час якого усі дипломанти подарували незабутні миті приємного настрою друзям, батькам та гостям-відпочивальникам з різних регіонів нашої держави. Апофеозом мистецької імпрези став Марш газовиків, який дружно і натхненно виконали усі учасники фестивалю «Блакитний вогник – 2015».