findusnow.com
Menu

26 червня 2015 р. на базі Чортківського УЕГГ відбувся фінал огляд-конкурсу за звання “Кращий слюсар з експлуатації та ремонту газових мереж і споруд на них”.

З метою покращення обслуговування газових мереж та споруд на них, підвищення технічного рівня слюсарів, обміну новими методами праці та стимулювання слюсарів в покращенні результатів роботи 26.06.2015 р. на базі Чортківського УЕГГ відбувся фінал огляд-конкурсу за звання ”Кращий слюсар з експлуатації та ремонту газових мереж і споруд на них”.

У конкурсі взяли участь слюсарі з експлуатації та ремонту газових мереж, що мають практичний стаж роботи не менше року, якісно виконують технічне обслуговування газопроводів, запірної арматури та регулюючого обладнання, характеризуються з позитивної сторони та не допускають порушень вимог ПБСГУ, ДБН В.2.5.-20-2001, виробничих інструкцій.

Основні показниками, які бралися до уваги при визначенні переможців конкурсу:

  1. Рівень теоретичної підготовки, знання вимог ПБСГУ, ДБН В.2.5.-20-2001.
  2. Якість виконання практичного завдання з врахуванням норми часу.

  3. Порядок виявлення і усунення витоку газу.

  4. Забезпеченість учасника спецодягом, інструментом, матеріалами.

  5. Дотримання вимог ПБСГУ.

Комісією в складі: голови — заступника голови правління - головного інженера Караванського В.О.; членів — начальника виробничо-технічного відділу (ВТВ) Гутого В.І., начальника відділу охорони праці Грушко О.Б., секретаря - інженера ВТВ Костенка Б.Б., були визначені переможці:

І місце - слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Чортківського УЕГГ Голінатий А.Я.;

ІІ місце - слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Кременецького УЕГГ Мостинчук А.М.;

ІІІ місце - слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Бережанського УЕГГ Бай Я.І.Переможці огляд-конкурсу отримали грошові винагороди та почесні грамоти об'єднання “Тернопільгаз”, колективи УЕГГ нагородженні цінними подарунками.

 Для вашої уваги кілька фотографій:

 

Підготував інженер виробничо-технічного відділу ПАТ «Тернопільгаз» Дунець І.Д.