findusnow.com
Menu

21 листопада 2013 року на території тренувального майданчика Кременецького УЕГГ проводився фінальний огляд конкурс “Краща служба аварійно-відновлювальних робіт 2013 року.

З метою підвищення професійного рівня фахівців бригад САВР (служби аварійно-відновлювальних робіт), оперативного і своєчасного проведення робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, запобігання нещасним випадкам при споживанні газу, покращення якості та культури обслуговування абонентів у ПАТ “Тернопільгаз”, щорічно проводиться огляд конкурс на кращу службу аварійно-відновлювальних робіт.

Згідно Наказу ПАТ “Тернопільгаз” №168 від 30 серпня 2013 року в Тернопільські області у вересні - жовтні місяці проводився обласний огляд конкурс “Краща служба аварійно-відновлювальних робіт” з виїздом у кожен окремий район. За підсумком конкурсу із всіх видів змагань, комісія визначила три кращі служби, Бережанського УЕГГ, Кременецького УЕГГ та Шумського УЕГГ.

21 листопада 2013 року на території тренувального майданчика Кременецького УЕГГ проводився фінальний огляд конкурс за участю трьох переможців першого етапу конкурсу.

Змагання проводились по трьох основних видах:

  • перевірка стану та оснащення спеціального автомобіля, відповідної документації та екіпірування особового складу;

  • практичні заняття на тренувальному майданчику за ввідним завданням (пожежа на надземному газопроводі, витік газу на підземному газопроводі, загазованість підвалу багатоквартирного житлового будинку та транспортування потерпілого з загазованого приміщення підвалу). Учасники демонстрували своє вміння оперативно оцінювати ситуацію локалізовувати та ліквідовувати аварійну ситуацію, користуватися засобами індивідуального захисту та надавати першу долікарську допомогу потерпілим;

  • перевірка рівня теоретичних знань учасників, у вигляді тестів, де було продемонстровано всіма великий рівень готовності.

По підведенню підсумків, комісія оголосила результати конкурсу:

I - місце служба АВР Бережанського УЕГГ;

II - місце служба АВР Кременецького УЕГГ

III - місце служба АВР Шумського УЕГГ.

Управління, які вибороли призові місця нагороджені цінними подарунками, а учасники грамотами та грошовими преміями.

Для вашої уваги кілька фотографій:

Підготував інженер виробничо-експлуатаційного відділу ПАТ “Тернопільгаз” Б.Б. Костенко