findusnow.com
Menu

Згідно Наказу ПАТ “Тернопільгаз” №37 від 18 лютого 2013 року в Тернопільські області у травні місяці проводилися зональні огляд- конкурси “Краща бригада електрозварників ПАТ “Тернопільгаз” ”.

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня кваліфікації працівників, покращення якості робіт при будівництві та ремонті газопроводів і споруд на них, газифікації житлових будинків та зразкового обслуговування населення. В конкурсі приймали участь по одні  команді з районних управлінь.

Відбіркові конкурси проводилися в три етапи, на першому етапі 16.05.2013 року на території Збаразького управління за участю чотирьох команд, Збаразького УЕГГ, Кременецького УЕГГ, Шумського УЕГГ та бригади головного підприємства. На другому етапі 23.05.2013 року на території Чортківського УЕГГ за участю трьох бригад Борщівського УЕГГ, Гусятинського УЕГГ та Чортківського УЕГГ. Заключний відбірковий етап проводився на території Бережанського УЕГГ за участю трьох команд Бучацького УЕГГ Теребовлянського УЕГГ та Бережанського УЕГГ.

По програмі проведення огляд-конкурсу у фінал вийшли бригади Бережанське УЕГГ, Кременецьке УЕГГ, Чортківське УЕГГ, головне підприємство та бригада Козівського управління.

Заключний четвертий етап конкурсу проводився 04.07.2013року на території Козівського управління за участю п'яти команд які перемогли у відбіркових огляд-конкурсах.

За найбільшою кількістю балів по всіх видах змагань визначених конкурсною комісією:

  • перше місце зайняла бригада головного підприємства ПАТ “Тернопільгаз”;
  • друге місце бригада Бережанського управління;
  • третє місце бригада Чортківського управління;

    Усі учасники фінального огляд-конкурсу були нагородженні грамотами та грошовими преміями, також управління нагородили грамотами та цінними подарунками.

Для вашої уваги кілька фотографій:

 

Інженер виробничо-експлатаційного відділу ПАТ “Тернопільгаз”                                             Б.Б. Костенко