findusnow.com
Menu

З метою підвищення професійного рівня фахівців бригад САВР (служби аварійно-відновлювальних робіт), оперативного і своєчасного проведення робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, запобігання нещасним випадкам при споживанні газу, покращення якості та культури обслуговування абонентів у ПАТ “Тернопільгаз” щорічно проводиться огляд конкурс на кращу бригаду САВР.

Згідно Наказу ПАТ “Тернопільгаз” №173 від 12 вересня 2012 року в Тернопільські області у вересні — жовтні місяці проводився обласний огляд конкурс “Краща бригада САВР” з виїздом у кожен окремий район. По підведеннях підсумків конкурсу за всіма видами змагань комісія визначила три кращі бригади, а саме: Бережанського УЕГГ, Збаразького УЕГГ та Кременецького УЕГГ.

15.11.2012 року на території тренувального майданчика ПАТ “Тернопільгаз” проводився фінальний огляд конкурс за участю трьох переможців першого етапу.
Змагання проводились по трьох основних видах:
- перевірка стану та оснащення спеціального автомобіля, порядок оформлення документації, та екіпірування особового складу;
- практичні заняття проводились на тренувальному майданчику за ввідним завданням “Пожежа на надземному газопроводі”, де учасники демонстрували своє вміння оперативно оцінювати ситуацію локалізовувати та ліквідовувати аварійну ситуацію, користуватися засобами індивідуального захисту та надавати першу долікарську допомогу потерпілим;
- завершальним етапом була перевірка рівеня теоретичних знань учасників, у вигляді тестів, всі учасники показали великий рівень готовності.
Після підведення підсумків, комісія оголосила результати конкурсу:

  • I місце - бригада САВР Кременецького УЕГГ;
  • II місце - бригада САВР Збаразького УЕГГ;
  • III місце - бригада САВР Бережанського УЕГГ.

Управління які вибороли призові місця нагородженні цінними подарунками, а учасники грамотами та грошовими преміями.

До вашої уваги кілька фотографій: