findusnow.com
Menu

З 3 жовтня по 3 листопада 2011 року в Тернопільській області проведено огляд конкурс за звання “Краща бригада служби аварійно-відновлювальних робіт”.


Комісія в складі начальника ВЕВ Гутого В.І., головного механіка Гаврилюка Я.Р., начальника ОП і ТБ Грушко О.Б., інженера (газотехнічного) Мазепи В.В. та інженера ВЕВ Костенка Б.Б. на чолі з заступником голови правління (головним інженером) ПАТ “Тернопільгаз” Караванським В.О. несподівано (навіть у неробочий час) виїжджала в райони для проведення конкурсу.
Найкраще в конкурсі себе показали три бригади САВР Кременецького, Теребовлянського та Збаразького УЕГГ. Ці бригади і брали участь в підсумковому огляді-конкурсі, який проходив 4 листопада 2011 року в м. Тернополі. Тут бригади-учасники показали вміння швидко реагувати на аварійний виклик, оперативно знаходити витік газу, працювати в загазованому середовищі, правильно надавати першу медичну допомогу при удушені природним газом. Комісія оцінювала також укомплектованість автомобіля САВР інструментом та обладнанням.
І місце та звання “Краща бригада САВР” отримала бригада Збаразького УЕГГ;
ІІ місце посіла бригада Теребовлянського УЕГГ;
ІІІ місце — бригада Кременецького УЕГГ.
Переможці конкурсу нагороджені грамотами та грошовими преміями, бригади-переможці - цінними подарунками.