findusnow.com
Menu

     Мешканці Тернопільської області можуть отримати кваліфіковану консультацію щодо питань з розподілу природного газу у Контакт-центрі Оператора газорозподільної мережі ПрАТ "Тернопільгаз".

     

      ПрАТ «Тернопільгаз» працює в новому зручному форматі. Нагадуємо нашим споживачам, що вони мають можливість п'ять днів на тиждень з 08:00 до 17:00 отримувати кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо розподілу природного газу та подавати показники газових лічильників по багатоканальних номерах телефонів: 

      (035) 2 519 904* - УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904* - КИЇВСТАР

  (095) 0 519 904* - VODAFONE

      *Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного  - відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

      За вище наданими номерами телефонів Споживачі природного газу мають можливість:

            подавати показники газових лічильників (з 1 по 5 число кожного місяця у робочі дні);

      та отримувати кваліфіковану консультацію з питань:

            - приєднання об'єктів замовників до газових мереж;

            - проектування та будівництва газопроводів;

            - сервісного обслуговування та ремонту газового обладнання та інш.

 

     Крім того, з метою своєчасного врегулювання конфліктних ситуацій, діє телефонна "Гаряча лінія" для подання скарг та звернень  від Споживачів ПрАТ “Тернопільгаз”

Телефон** "Гарячої лінії" 0 800 500 904

      **Усі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів в межах України

      Тому звертаємо увагу наших Споживачів на те, що для отримання кваліфікованої консультації чи подання показів лічильників газу не потрібно стояти в черзі чи телефонувати в усі служби газового господарства. Варто звернутись за одним із трьох багатоканальних номерів:

(035) 2 519 904

(097) 0 519 904

(095) 0 519 904

      чи за електронною адресою Контакт-центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Цей сервіс створено саме для того, щоб нашим Споживачам було зручно та комфортно.

      Також не варто забувати про «Особистий кабінет» на сайті www.tgaz.te.ua : користувачі кабінету власноруч можуть переконатися в перевагах даної послуги. Адже передавати показники лічильника газу та ознайомитися з історією нарахувань можна не виходячи з дому - зручно і доступно кожному.

      Довідка: Контакт-центр ПрАТ «Тернопільгаз» надає інформаційні послуги жителям Тернопільської області (крім споживачів м. Тернополя та сіл Тернопільського району окрім: с. Довжанка, с. Домаморич, с. Драганівка, с. Забойки, с. Почапинці) .

Пошук